Modele wkretarek dewalt

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa DEWALT DCD790S2 à vectoriels Klasy elektronarzędzie przeznaczone do wiercenia bez udaru oraz wkręcania. Wkrętarka 18V Idealnie sprawdzi się w pracach montażowych. Posiada metalowe Koła zębatki w przekładni, 15-stopniową regulację momentu obrotowego, diodę LED oraz kompaktową, lekką konstrukcję. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa XR DeWalt DCD996P2 z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego do profesjonalnych PRAC. Dioda LED. 11-stopniowa Regulacja momentu obrotowego. Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm. Stalowy zaczep do mocowania na pasku. 3 zakresy PR, Kości obrotowej i częstotliwości udaru. W inclus 2 Akumulatory, ładowarka i Kufer transportowy tstak.

Wiertarko-wkrętarka DeWalt udarowa à połączenie ergonomicznej, wygodnej konstrukcji oraz wydajności na wysokim poziomie. Wyposażona w jednotulejowy uchwyt 13mm z blokadą wrzeciona. 16-stopniowa Regulacja momentu obrotowego. Maksymalny moment obrotowy w materiale miękkim/twardym 24/42Nm. Częstość udaru 0-7650/25500 ud./min. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DeWalt DCD996P3 z silnikiem bezszczotkowym. Wbudowana dioda LED. 3-biegowa przekładnia. Częstotliwość uderzeń na 3 biegu wynosi 38250 ud./min. Szybkozaciskowy uchwyt 13mm. Stalowy zaczep do Paska.

W inclus z 3 akumulatorami XR o pojemności 5, 0Ah je wielonapięciową ładowarką. Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka DeWalt DCD797NTz funkcją Bluetooth ne łączenia się z aplikacją outil de connexion, pour Profesjonalne Narzędzie, które użytkownik Może mieć Pod kontrolą także na odległość. Narzędzie jest przeznaczone do wiercenia z udarem, wiercenia bez udaru i wkręcania. Jest zasilane akumulatorem litowo-jonowe 18V. Posiada bezszczotkowy silnik. Wiertarko-wkrętarka DCD791NT DEWALT à vectoriels jakości urządzenie akumulatorowe z silnikiem bezszczotkowym. Jest dedykowana dla profesjonalistów. Służy do wiercenia oraz wkręcania. Posiada regulację PR, Kości, a także 15-stopniową regulację momentu obrotowego. Jest dostarczana w solidnym kufrze transportowym TSTAK. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z funkcją udaru DCD796P2 DeWalt sprawdzi się w wielu pracach remontowych, montażowych i Budowlanych. Posiada wydajny silnik bezszczotkowy.

Jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 18V 5.0 Ah.